Burun Estetiği Revizyonu

Burun estetiği yalnızca 2015 yılında 200.000 ‘den fazla insana ABD’de gerçekleştirilen beş en popüler plastik cerrahi prosedürü arasında yer alıyor.

Burun estetiğinin yarısından fazlasında hastada istenen görünümü elde etmek için burun kıkırdak ve kemik dokusuna müdahale ediliyor. Burnu yeniden şekillendirme ameliyatı olarak bilinen burun estetiği boyutu ve şekli ile mutsuz olan erkekler ve kadınlar için son derece güvenli, etkili ve zaman içinde test edilmiş bir kozmetik çözüm sunuyor. Deneyimli, yetenekli kozmetik cerrah tarafından yapıldığında, burun estetiği, hastaların özgüven tazelemesine yardımcı ve yüz özelliklerinin dengesini artırmak için son derece çağdaş bir uygulama olarak kabul ediliyor. Burun estetiği ayrıca nefes alma sorunlarının da dahil olduğu yapısal kusurları düzeltmek için de tercih ediliyor.

Eğer gerçek anlamda burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız, dikkate almanız gereken birkaç önemli şey vardır. Burada prosedür hakkında bilgileri, maliyetleri, olası riskleri, yararları ve çok daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Öncelikle burun estetiği hakkında bilmeniz gereken ayrıntılara değinelim.

Continue reading Burun Estetiği 2015 Yılında 200.000

Read more