Burun Estetiği Sonrası Acı Olur mu?

Burun Estetiği Sonrası Acı Olur mu?Burun Estetiği Sonrası Acı Olur mu? Bu elbette kişiye göre değişir. Herkesin ağrı eşiği aynı olmadığı için bunu söylemek kolay değil.

Fakat eskisi gibi keski ve çekiçle değil de mikro motor gibi ileri robotik cerrahi teknikleri ile minimum düzeyde hasar verilerek bu tür ameliyatlar yapılabildiği için morluk dahi olmadan burun estetiği yapılabiliniyor.

Morluk dahi olmayan bu ameliyatta acılıdır demek pek mümkün değildir elbette. Ama acısızdır demek doğru olmaz az miktarda ağrı olması doğaldır.

Ayrıca kırmadan ağrısız sadece 10 dk. da Burun Estetiği yapılabiliniyor desek!

 

Burun Estetiği sıkça yapılan bir ameliyattır genç yaşli bir çok kisi tarafından tercih edilir. Burun Estetiği Ameliyatı bazen doğuştan bozukluklar ya da nefes alamamak gibi durumlarla da birleşmekte ve buna paralel dis güzellik içinde tercih edilmektedir.

Kisiler sağlık sorunlarını bazen de dis görüntülerini beğenmedikleri için ayna önünde uzun zaman geçirerek bunalıma sürüklenebilmektedirler. Sosyalleşme sorunları yasayabiliyor ve toplum içinde çekimser kalıp mutsuz olabiliyor. Iste bu tür durumların çok sık yaşanması kişinin Burun Estetiği konusunda araştırma yapmasına sebep olarak kendisinde nasıl bir değişiklik yapmak istediği ile ilgili kararlar alıyor bazen de karasız kalarak psikolojik olarak daha da kötü hissediyor.

Bu tür kararsızlık durumlarında uzman doktorlardan mutlak surette tavsiye alınmalıdır. Doktorumuz bu konuda uyarıyor, mutlaka uzman destegi ve önerisi ile hareket edilmesi gerektigini bir resim ile kendilerine giderek ben bunu istiyorum demekten kaçınmaları gerektiğini söylüyor. En çok yasanan olay bireylerin bir sanatçıyı bir mankeni örnek alıp böyle olsun diye talepte bulunmalarıdır bu durum çok yanlıştır. Bireylerin dikkat etmesi gereken en önemli şey kendilerine uygun doğal olanın yapılması aksi halde asla mutlu olamayacaklarını yakışmayacağını bilmesi gerekir.

Bu operasyon oldukça hassas bir operasyon Burun Estetiği ilk ameliyatta istenilen sonucu vermezse iki ve üçte çok daha zor bir ameliyat gerçekleşebiliyor ve sonuç daha da iyi olmayabiliyor. Doktor tercihi doğru yapılmalıdır ve mutlak surette kendi istediğinizde ısrar etmektense doktorun tavsiye ve önerisi dinlenmelidir. Canlı doku olduğu için 0 heykelin taşı yontması gibi bir durum söz konusu olmaz ve elbette 0 hastanın arzu ettigi görüntü yakalanamaz. Hastanın uzman önerisini dikkate alması önerilir aksi durumda hiç istenmeyen bir görünüm söz konusu olabilir ve bu hem hastanın hem de doktorun tercihi olmaz.

Burun Estetiği Doktoru Op. Dr. Bülent Cihantimur

Op. Dr. Bülent Cihantimur Burun Estetiğinin aceleye gelmeyeceğini, kisiye özel olacağını ve mutlak surette kisinin doğallığına yakışan uyumlu bir degisiklik olması gerektiğini savunuyor. Eğer kisinin altın oranının dışına çıkılırsa bu görüntü mutlak surette sırıtacak ve hastanın kendisini öncekinden bile kötü hissetmesine sebep olabilir. Estetik International Personelinin hasta memnuniyeti için yogun çaba sarf ettigini gözlemledim. Oldukça güler yüzlü olan personelleri çok samimi. Elbette bunu nasıl sağladıklarını sordum. Personelin düzenli olarak eğitimden geçirildiğini vurgulayan Op. Dr. Bülent Cihantimur bunu çok önemsediklerini ve asla bir hastaya tek bir defalık hizmet etmeyi amaçlamadıklarını uzun yıllar medikal ya da cerrahi bir çok saglık ve güzellik hizmeti vermeyi amaçladıklarını söylemektedir.

Fırsat bulup hastalar ile görüşme imkanım da oldu oldukça keyifliydiler bazılarının ufak şikayetleri de vardi nedir diye sorduğumda bazı konularda özellikle Op. Dr. Bülent Cihantimurdan zor randevu alabildiklerini çok uzun süreler bazen aylarca yoğunluğundan ötürü beklemek zorunda kaldıklarını söylediler. Burun Estetiği Estetik International tüm doktor ve personelinin tecrübesi ile ön plana çıkmaktadır.

Düzeltme ameliyatlarının zor olması ve her zaman çok iyi sonuçlar alınamaması sebebi ile ilk ameliyatın doğru doktor tarafından yapılması olmazsa olmazlardan denilebilir.Ameliyat olacağınız estetik merkezinizi de Doktorunuzu da en doğru sekilde seçmeye özen göstermelisiniz. Doktor seçiminize dikkat ettiginiz kadar estetik merkezinize de dikkat etmelisiniz. Sonradan sikinti çıkmaması için doğru tercihlerde bulunmanızı öneriyoruz.

Kimi zaman hasta için illa cerrahi bir operasyon da gerekmeyebilir ufak dokunuşlar ya da medikal olarak mevcut durum düzeltilebilir burada doktor tecrübesi ve önerisi mutlaka dinlenmelidir. Bireylerin uzman hekimlerin görüşlerine göre kararlar almaları doğru olandır. Estetik International bu konuda da hastalarını psikolojik olarak ta yönlendirerek kendileri için en iyiyi kendilerine uygulamaktadır.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/burun-estetigi/