Burun Estetiği Sonrası Acı Olur mu?

Burun Estetiği Sonrası Acı Olur mu?Burun Estetiği sikça yapilan bir ameliyattir genç yasli bir çok kisi tarafindan tercih edilir. Burun Estetigi Ameliyati bazen dogustan bozukluklar ya da nefes alamamak gibi durumlarla da birlesmekte ve buna paralel dis güzellik içinde tercih edilmektedir.

Kisiler saglik sorunlarini bazen de dis görüntülerini begenmedikleri için ayna önünde uzun zaman geçirerek bunalima sürüklenebilmektedirler. Sosyallesme sorunlari yasayabiliyor ve toplum içinde çekimser kalip mutsuz olabiliyor. Iste bu tür durumlarin çok sik yasanmasi kisinin Burun Estetigi konusunda arastirma yapmasina sebep olarak kendisinde nasil bir degisiklik yapmak istedigi ile ilgili kararlar aliyor bazen de karasiz kalarak psikolojik olarak daha da kötü hissediyor.
Bu tür kararsizlik durumlarinda uzman doktorlardan mutlak surette tavsiye alinmalidir. Doktorumuz bu konuda uyariyor, mutlaka uzman destegi ve önerisi ile hareket edilmesi gerektigini bir resim ile kendilerine giderek ben bunu istiyorum demekten kaçinmalari gerektigini söylüyor. En çok yasanan olay bireylerin bir sanatçiyi bir mankeni örnek alip böyle olsun diye talepte bulunmalaridir bu durum çok yanlistir. Bireylerin dikkat etmesi gereken en önemli sey kendilerine uygun dogal olanin yapilmasi aksi halde asla mutlu olamayacaklarini yakismayacagini bilmesi gerekir.
Bu operasyon oldukça hassas bir operasyon Burun Estetiği ilk ameliyatta istenilen sonucu vermezse iki ve üçte çok daha zor bir ameliyat gerçeklesebiliyor ve sonuç daha da iyi olmayabiliyor. Doktor tercihi dogru yapilmalidir ve mutlak surette kendi istediginizde israr etmektense doktorun tavsiye ve önerisi dinlenmelidir. Canli doku oldugu için 0 heykelin tasi yontmasi gibi bir durum söz konusu olmaz ve elbette 0 hastanin arzu ettigi görüntü yakalanamaz. Hastanin uzman önerisini dikkate almasi önerilir aksi durumda hiç istenmeyen bir görünüm söz konusu olabilir ve bu hem hastanin hem de doktorun tercihi olmaz.

Burun Estetiği Doktoru Op. Dr. Bülent Cihantimur

Op. Dr. Bülent Cihantimur Burun Estetiginin aceleye gelmeyecegini, kisiye özel olacagini ve mutlak surette kisinin dogalligina yakisan uyumlu bir degisiklik olmasi gerektigini savunuyor. Eger kisinin altin oraninin disina çikilirsa bu görüntü mutlak surette siritacak ve hastanin kendisini öncekinden bile kötü hissetmesine sebep olabilir. Estetik International Personelinin hasta memnuniyeti için yogun çaba sarf ettigini gözlemledim. Oldukça güler yüzlü olan personelleri çok samimi. Elbette bunu nasil sagladiklarini sordum. Personelin düzenli olarak egitimden geçirildigini vurgulayan Op. Dr. Bülent Cihantimur bunu çok önemsediklerini ve asla bir hastaya tek bir defalik hizmet etmeyi amaçlamadiklarini uzun yillar medikal ya da cerrahi bir çok saglik ve güzellik hizmeti vermeyi amaçladiklarini söylemektedir.
Firsat bulup hastalar ile görüsme imkanim da oldu oldukça keyifliydiler bazilarinin ufak sikayetleri de vardi nedir diye sordugumda bazi konularda özellikle Op. Dr. Bülent Cihantimurdan zor randevu alabildiklerini çok uzun süreler bazen aylarca yogunlugundan ötürü beklemek zorunda kaldiklarini söylediler. Burun Estetiği Estetik International tüm doktor ve personelinin tecrübesi ile ön plana çikmaktadir.
Düzeltme ameliyatlarinin zor olmasi ve her zaman çok iyi sonuçlar alinamamasi sebebi ile ilk ameliyatin dogru doktor tarafindan yapilmasi olmazsa olmazlardan denilebilir.Ameliyat olacaginiz estetik merkezinizi de Doktorunuzu da en dogru sekilde seçmeye özen göstermelisiniz. Doktor seçiminize dikkat ettiginiz kadar estetik merkezinize de dikkat etmelisiniz. Sonradan sikinti çikmamasi için dogru tercihlerde bulunmanizi öneriyoruz.
Kimi zaman hasta için illa cerrahi bir operasyon da gerekmeyebilir ufak dokunuslar ya da medikal olarak mevcut durum düzeltilebilir burada doktor tecrübesi ve önerisi mutlaka dinlenmelidir. Bireylerin uzman hekimlerin görüslerine göre kararlar almalari dogru olandir. Estetik International bu konuda da hastalarini psikolojik olarak ta yönlendirerek kendileri için en iyiyi kendilerine uygulamaktadir.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/burun-estetigi/