Meme Büyütme

yağ transferi ile meme büyütme

Cihantimur Yağ Transferi yöntemi ile meme büyütme operasyonlarındaki sadelik ve aldığı inanılmaz beğeniye rağmen Estetik International bu konudaki mütevaziliğini koruyabiliyor ya buna gerçekten hayret ediyoruz.

Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği bu yöntem sayesinde tamamen doğal sizin kendi yağ dokunuzun Cihantimur Yağ Transferi ile alınıp ilgili bölgelere izsiz nakledilmesi ile doğal görünümlü meme büyütmek kesinlikle mümkün.

Bu yöntemin bu kadar çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise anlaşılamaması ve arkadaşlarınızın ya da sevgilinizin bunu sıkıca araştırıp incelese bile fark edememesidir. Bu yöntemi kolaylıkla bir doktor dahi fark edemeyebilir dikkatlice incelemesi icap eder.

Bu nu bir araştırın http://www.estetikinternational.com.tr/meme-buyutme

Siz de göreceksiniz ki oldukça etkin bir yöntem ile meme büyütme işlemleri yapılabilir. Elbette her meme büyütme ameliyatı bu yöntem ile yapılmıyor, buna genellikle doktor karar veriyor ve hastaya en uygun yöntemi tavsiye ediyor. Bunun belirlenmesi için elbette hastanın önce muayene edilmesi şart.

Meme Büyütme denilince benim aklıma eski yöntem geliyor direkt SİLİKON. Silikon denilince de hele ki Reha Muhtar’lı  haber bültenlerini anımsıyorum.

Efendim yok silikon patladı yok efendim yeni madurlar flash, flash, flash aman yarabbi neler neler. Şu ünlü silikon mu taktırdı yok mağdur mu oldu bir soru problem çığ gibi arka arkaya hatırlarsınız siz de.

Şimdi artık çağ değişti Estetik International Kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği Cihantimur Yağ Transferi ile Meme Büyütmek çok daha mantıklı bir ameliyat gibi görünüyor.

Açıklamalar da çok etkileyici okuyunca size de mantıklı gelecek diyorlar ki vücudunuzda fazlaca bulunan ve belki de sizi rahatsız eden yağlarınızdan bir miktar alıyoruz ve bunu Meme Altına koyuyoruz tabi bu benim anlattığım kadar kolay oluyor mu emin değilim ama her neyse ufak bir kesi oluyormuş ve işte o kadar sonra görünmesi çok zor ufak bir kesi ile işi bitiriyorlar. Sizin kendi yağ dokunuzu hem de orada olmasını istemediğiniz bir bölgenizden mesela baseniniz siziz rahatsız ediyor o bölgeden alınan yağ Meme bölgesine transfer ediliyor böylece hem basen ufalıyor hem Meme Büyütme işlemi olabilecek en doğal şartlarda gerçekleşmiş oluyor.

Bizim de merak ettiğimiz bir konuydu araştırıp inceledikçe mantıklı olduğunu hemen algılıyorsunuz zaten. Deneyenleri dinledim izledim yaptıkları yorumları okudum herkes oldukça memnun. İş böyle olunca alan memnun satan memnun ve daha memnun erkekler daha memnun kadınlar daha ne istersiniz ki işte size bilgi aldığım yer.

Kaynak: http://memebuyutme.web.tr/memebuyutme/74-yag-transferi-ile-dogal-meme-buyutme-yontemi.html

Read more