Türkiye’nin En İyi Burun Estetiği Cerrahı ( Doktoru ) Kimdir?

Türkiye’nin En İyi Burun Estetiği Cerrahı ( Doktoru ) Kimdir? Bu soru o kadar çok soruluyor ki çıkan sonuçlar ve sonrası kafa karışıklığı da bir o kadar artıyor. Türkiye olarak Dünya geneli ün yapmış doktorlarımız var ve bunlarla gurur duyuyoruz. Her biri alanında uzman ve çok iyi işler çıkartıyorlar. Alınan sonuçlar o kadar başarılı ki Dünya’nın bir çok ülkesinden sağlık turizmine katkı sağlanıyor ve ülkemizi estetik ameliyat özellikle de Burun Estetiği olmak için ziyaret eden hatırı sayılır bir kitle bulunuyor.

Dünya’nın ve Türkiye’nin en iyi burun estetiği cerrahı doktoru kimdir sorusunun yanıtını da bir isimle sınırlamak aslında çokta zor. Gerçekten çok başarılı doktorlarımız var, ama şöyledir ya siz ancak tecrübe ettiğiniz tanıdığınız kişiyi daha iyi bilir ve bence en iyisi budur diye bilirsiniz. Zaten doğrusu da budur bilmediğiniz hakkında yorum yapmak ne kadar doğrudur? Benim tanıdığım kadarı ile Özellikle “Burun Estetiği” konusunda kendisini çok ilerletmiş bazı doktorlar var. Kimi doktor burun estetiği yapmak istemiyor çekiniyor çünkü. Sebebini sorduğunuzda burun estetiğinin ne kadar zor bir ameliyat olduğunu anlıyorsunuz. Mesela bir çok doktor burun estetiği sonrası morarma şişme olur hasta memnun kalmaz diye hiç yapmak bile istemiyor, meme büyütme gibi operasyonlara girmeyi daha kendine göre kolay buluyor. Fakat bazı estetik cerrahlar bu konuda uzmanlaşmış ve özellikle bazen gün de üç ameliyata girerek işini inanılmaz bir kaliteyle yapıyor.

Ülkemizin bu konuda uzman olmuş bazı doktorlarından bir kaçını ben şahsen tanıma fırsatı elde ettim. Bunlardan biri Op. Dr. Bülent Cihantimur kendisine bu adresten de ulaşabilirsiniz http://www.bulentcihantimur.com/.

Öyle ki özellikle “Burun Estetiği” alanında kendisini yetiştirmiş bu ameliyatı yapmaktan keyif alan ve girdiği ameliyatlarda hastalarının burnunu bir heykeltraş gibi özenle şekillendiren bir estetik cerrah kendisi.

İstanbul’un En İyi Burun Estetiği Cerrahı Kim?

Bu soru da çok soruluyor ve bizim cevabımız yine aynı ülkemiz de oldukça fazla bu işi en iyi şekilde yapan doktorlar bulunmaktadır. Bizim Yakından tanıdığımız isim Op. Dr. Bahadır Baykal işini özenle yapan bir doktordur. Özellikle “Revizyon Burun Estetiği” konusunda büyük ün yapmıştır.

http://www.bahadirbaykal.com/burun-estetigi/revizyon-burun-estetigi/

Bu ün nasıl oldu ben de bilmiyorum keşke ilk bana gelseler de revizyon değil de ilk ameliyatlarını ben yapsam dese de Avrupa başta olmak üzere Dünya’nın bir çok ülkesinden hastası olan Op. Dr. Bahadır Baykal Türkiye’nin de belki en çok Revizyon burun estetiği yapan doktorudur.

İşte kendisinin mutluluk tablomuz dediği bazı fotoğrafları

Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışan mutlu hasta portföyü için uzun saatler çalışan öz verili bir estetik cerrahtır kendisi. Eşim kendisi tarafından ameliyat edilmiştir ve vadettiği herşeyi gerçekleştirmiştir. Bizi hiç üzmedi ve şaşırtmadı, her şey tam da onun söylediği anlattığı şekilde oldu ne eksiği ne fazlası. Ameliyat öncesi verdiği psikolojik destek, ameliyat esnasında verdiği özen ve ameliyat sonrası öngördüğü süreç tamamen bizim ile paylaştığı takvimdeki gibi ilerledi. Durum böyle olunca dostlarımıza her daim tavsiye ettik kendisini.

Elbette bizim tecrübe etmediğimiz ama oldukça başarılı doktorlarımız var, eğer bu doktorları bizim ile paylaşırsanız sayfamızda tanıtmayı çok isteriz. Böylece işini iyi yapan doktor arayışında olan kişiler doğru bilgi edinebilir ve tercihlerini yaparken yapılan eleştiri ve yorumlar ile değerlendirmelerini daha sağlıklı yapabilir.